Radio Marres per femije | Lodra | Baofeng 2 Cope

3,490 L

Ka stok

Ekzistojne 22 kanale per 2 radio marrese qe mund te perdoren ne zona te jashtme dhe te brendshme. Zona e hapur ne natyre eshte rret 3 km pa pengesa. Lejon komunikimin midis femijeve dhe kur ata jane ne distanca te konsiderueshme larg.
KODI: H-BF-T3 KATEGORIA:

RADIO MARRES PER FEMIJE BAOFENG

Radio marres per femije Baofeng

Loder radio Marrese e ndertuar me material te forte ABS dhe rezistente. Qendrueshmeria dhe materialet mjedisore jane shume te sigurt dhe te pershtatshem per femijet. Cilesia e paster dhe e qete e tingullit.

Ekzistojne 22 kanale per 2 radio marrese qe mund te perdoren ne zona te jashtme dhe te brendshme. Zona e hapur ne natyre eshte rret 3 km pa pengesa. Lejon komunikimin midis femijeve dhe kur ata jane ne distanca te konsiderueshme larg.
Perfshine nje ekran LCD me drite pas, elektrik dore te integruar, hapesire per kufje, tregues bateria, skanim automatik i kanalit, funksioni i kursimit te energjise.

Tingull i qarte, cilesor dhe i qete. Funksionimi automatik gjen ne menyre automatike kanalin me te qarte.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Lodra

Be the first to review “Radio Marres per femije | Lodra | Baofeng 2 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio marres per femije baofeng

Radio Marres per femije | Lodra | Baofeng 2 Cope