Qumesht per pastrimin e lekures

1,290 L

Ka stok

  • Pastron lekuren nga make-upi
  • Hidraton dhe freskon lekuren tuaj.
  • Perdoret ne lekura normale dhe te ndjeshme.
  • E ben lekuren tuaj me te bute.

Qumesht pastrues per fytyren me minerale detare

Skin Crystal Care vjen me nje qumesht pastrues per fytyren me strukture kremoze.

I paur me vitamine E dhe minerale detare ben qe ky pastrues fytyre te depertoj ne poret me te thella duke hequr make-upin e vendosur.

Hidraton dhe zbut lekuren , mund te perdoret ne cdo lekure te yndyrshme , normale ose te thate.

Perdorimi

Aplikojeni ne fytyre permes nje pambuku duke e fshire lehtesisht mbi fytyre.

Keshillohet te perdoret 2 here ne dite.

Ne rast alergjie ndaloni menjehere perdorimin!!!

 

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Qumesht per pastrimin e lekures”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Qumesht pastrues per lekuren

Qumesht per pastrimin e lekures