Preres ushqimesh Sonifer ne shitje Online| Cmimi me i mire

3,490 L

Ka stok

 • Materiali prej celiku-inox, plastika ABS dhe xham cilesor
 • Dizajn modern
 • Pret ushqimet brenda pak minutave
 • Rezistence e larte ndaj mbinxjehjes
 • Pastrohet lehtesisht me uje te rrjedhshem
 • Reziston per nje kohe te gjate
KODI: L-01905 Kategori: , , ,

PRERES USHQIMESH SONIFER 

Food Choper ne shitje online. Praktik dhe cilesi maksimale.

Mikseri i ushqimeve Sonifer eshte nje produkt qe nuk mund te mungoje ne kuzhinen tuaj. Per nga funksioni dhe cilesia qe ofron e kane bere ate nje nga produktet me te kerkuara. Dyqani Taxi e ofron per ju me cmim me te mire.

MIKSER PER USHQIMET

Blenderi eshte i perbere prej celiku-inox ne bazen e tij dhe prej xhamit cilesor ne pjesen mbajtese te produkteve ushqimore. Por jo vetem edhe ne pjesen e jashtme te bazes perbehet prej plastikes me cilesore ABS. Me nje dizajn te bukur qe mund te pershtatet ne menyre perfekte me cdo lloj arredimi qe mund te keni ne kuzhinen tuaj. Food Choper ka nje fuqi prej 250 W qe e bene shume ideal qe te miksoje cdo lloj produkti ushqimor qe ju te vendosni ne te. Kete e realizojne me se miri me kater tehe prej celiku-inox te cilat arrijne te presin ushqimet brenda pak minutave. Mikseri ka nje rezistence goxha te larte ndaj mbinxehjes duke  garantuar keshtu jetegjatesine e tij dhe cilesin. Ai arrin te copetoje edhe produktet e mishit shume lehte duke e bere te pershtatshem per cdo nevoje qe ju mund te keni ne kuzhinen tuaj duke kursyer shume harxhime me ene te tjera kuzhine por edhe arrini te kurseni edhe kohen e gatimit. Mikseri mund te pastrohet me nje lehtesi shume te madhe pa ju lodhur aspak dhe shpejt vetem me uje te rrjedhshem.

PRERES USHQIMESH SONIFER | SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI 

 • Materiali prej celiku-inox, plastika ABS dhe xham cilesor   Preres-ushqimesh-Sonifer
 • Dizajn modern
 • Pret ushqimet brenda pak minutave
 • Rezistence e larte ndaj mbinxjehjes
 • Pastrohet lehtesisht me uje te rrjedhshem
 • Reziston per nje kohe te gjate

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “Preres ushqimesh Sonifer ne shitje Online| Cmimi me i mire”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Grires ushqimesh sonifer food chopper mishi dyqan taxi

Preres ushqimesh Sonifer ne shitje Online| Cmimi me i mire