Pllake prerese dhe peshore | Cutting board kitchen scale

3,390 L

Ka stok

  • Perbehet nga materiali i plastikes dhe celikut.
  • Permasat 30×20.53x45cm.
  • Bateri AAA.
  • Ngjyre e bardhe.
  • Nuk ze shume hapesire.
KODI: ECC-20620-070 Kategori: , ,

PLLAKE PRERESE DHE PESHORE 

PLLAKE PRERESE DHE PESHORE 2IN1 -BLI ONLINE- DYQAN TAXI

Nje nga kenaqesite me te medha per te gjithe amvisat eshte fakti qe te kene cdo ene kuzhine por mos te shpenzojne pafund per to.

Dhe ja ku e keni nje te tille, i cili bene dy role shume te rendesishme per kuzhinen tuaj.

Kjo paisje sherben per te prere ne feta apo forma te ndryshme te gjitha produktet ushqimore qe kane nevoje te priten, por njekohesisht ajo i peshon ato duke matur te gjithe masen e nevojshme qe ju duhet per gatim apo per ta pasur ne kuzhinen tuaj.

PLLAKA PER PRERJEN E AGRUMEVE 2IN1

Kjo pllake eshte e perbere prej materialit te plastikes ABS dhe celikut ne anen e peshores.

Te dyja keto perberje jane shume te preferuara per enet e kuzhines sepse ofrojne qendrueshme dhe siguri maksimale.
Paisja ka nje ekran LCD me permase 45x21mm e cila tregon peshen e ushqimeve qe deshironi te masni ne te. Ajo e nxerr rezultatin per 3 sekonda.

Peshorja punon ne menyre automatike, c’ka do te thote ndizet kur ushqimet vendosen ne te dhe fiket kur ajo nuk permban asnje produkt ushqimor.

Punon me bateri te llojit AAA.

Kapaciteti i ushqimeve qe ajo mban eshte 5 Kg, nje sasi shume e konsiderueshme apo per nje sasi te perdorimit te perditshem.

Kjo pllake prerese dhe peshore ka nje madhesi ne teresi me permasa 30×20.53x45cm.

Madhesia e pllakes prerese eshte 18.1×16.6×1.2cm.

Madhesia e peshores eshte 16.6×12.4×1.2cm

SPECIFIKATPllake prerese dhe peshore bli online dyqan taxi

Perbere nga materiali i plastikes dhe celikut.

Permasat 30×20.53x45cm.

Bateri AAA.

Ngjyre e bardhe.

Nuk ze shume hapesire dhe mund ta vendosni kudo.

Me kater kembe prej gome per nje qendrim me te mire mbi siperfaqe.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Pllake prerese dhe peshore | Cutting board kitchen scale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pllake prerese dhe peshore bli online dyqan taxi

Pllake prerese dhe peshore | Cutting board kitchen scale