Peshore Gatimi Dixhitale – High Precision Kitchen Scale

1,490 L

Ka stok

  1. Fikje automatike
  2. Kapaciteti: 5 Kg
  3. Ekran dixhital
  4. Material ekologjik
  5. Masa te sakta, precize dhe % 0 te gabimit
KODI: L-peshore gatimi dixhitale-5kg Kategori: ,

PESHORE GATIMI DIXHITALE

Peshore Gatimi Dixhitale – High Precision Kitchen Scale

Peshore gatimi elektronike e cila ju mundeson te gatuani ushqime te shijshme dhe te shendetshme. Fale saj,  perberesit ushqimore do te jene ne masen e duhur ne gatime. Peshoja sherben si indikator per matjen e perberesve te ndryshem si vaj, qumesht, uje, miell, duke ofruar matje te sakta dhe precize.

Pesha e perbersve do te shfaqet ne ekranin dixhital te peshores pa asnje % gabimi. Paisja eshte projektuar me teknologjine e fundit te sensoreve per te siguruar nje pergjigje te sakte dhe te menjehershme. Ajo funksionin me fikje automatike dhe ka kapacitet deri ne 5 Kg. Eshte e ndertuar nga material i shendetshem, jotoksik dhe 100% ekologjik me mjedisin.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshore

Be the first to review “Peshore Gatimi Dixhitale – High Precision Kitchen Scale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshore dixhitale gatimi

Peshore Gatimi Dixhitale - High Precision Kitchen Scale