Peshore Kuzhine Elektrike | Kitchen Scale

1,490 L

Ka stok

Ne ekranin LCD do te shfaqet direkt pesha e produkteve qe ju keni shtuar ne peshore ne njesine matese qe ju deshironi. Tasi eshte i shkelqyer dhe per perzierjen e ingredienteve te ndryshem ne te.

KITCHEN ELECTRIC SCALE | PESHORE KUZHINE

Peshore Kuzhine Elektrike | Electric Kitchen Scale

Dhurojini Kuzhines suaj Elegance!

Peshore Elektrike Kuzhine me dizajn elegant dge kompakt, me ekran LCD dhe butona per komandimin e saj. Shijoni elegancen ne ambjentin e kuzhines suaj me kete kete peshore fantastike.  Beni procesin e pergatitjes se gatimeve tuaja me te shpejte. Indikator per matjen e perberesve te ndryshem si vaj, qumesht, uje dhe miell.

Me nje aftesi per te mbajtur deri ne 2 litra, ky tas peshon me saktesi perberesit tuaj te thate dhe te lengshem. Tani ju mund te jeni mjeshtri i kuzhines suaj. Kjo peshore ka kapacitetin per te permbushur kerkesat tuaja te kuzhines.

Dizajni i saj i lehte e ben ate ideale per shtepi, kuzhina etj.
Fale Dizajnit te saj nuk ju merr pothuajse aspak hapesire ne kuzhine. Ju mund ta vendosni ne banak ose mund ta vendosni ne raft ne dollapin e kuzhines. Siperfaqja e saj prej celiku inoks ju mundeson peshimin direkt mbi te.

Peshore Kuzhine Elektrike | Electric Kitchen Scale

Ne ekranin LCD do te shfaqet direkt pesha e produkteve qe ju keni shtuar ne peshore ne njesine matese qe ju deshironi. Tasi eshte i shkelqyer dhe per perzierjen e ingredienteve te ndryshem ne te. Pasi te keni perfunduar pune ju mund ta lani tasin dhe peshoren ta pastroni me pecete te bute. Me pas tasin mund ta perdorni si nje kapak mbrojtes per peshoren. Tasi i saj mund te lahet edhe ne lavastovilje.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Peshore

Be the first to review “Peshore Kuzhine Elektrike | Kitchen Scale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshore kuzhine

Peshore Kuzhine Elektrike | Kitchen Scale