DSP KD-7003 | Peshorja elektronike me ndricim LCD

1,800 L

Ka stok

  • Madhesia e peshores 47.5*19.1mm
  • Me nje kapacitet vellimi 3000kg/11lb
  • Mban rreth 1g produkte
  • Materiali ABS shume cilesore
  • Me nje ekran digital te bardhe LCD
KODI: DSP KD 7003 Kategori: , ,

PESHORE ELEKTRONIKE DSP KD-7003

Peshore elektronike DSP KD-7003 ideale per cdo matje ne kuzhinen tuaj, te ushqimeve ose perberesve te ndryshem ne gatim.

Me nje dizajn modern dhe shume i lehte ne perdorim kur peshoni ushqimet

Me nje kapacitet maksimal ne matjen e perberesve 3000kg

Me nje ekran te lexueshem LCD

Me buton per fikjen dhe ndezjen

Funksionon me bateri

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “DSP KD-7003 | Peshorja elektronike me ndricim LCD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KD-7003 Peshore elektronike me ndricim LCD Dyqan Taxi

DSP KD-7003 | Peshorja elektronike me ndricim LCD