Peshore elektronike | Saktesi e larte | Bli Online

1,890 L

Ka stok

 • Ofron saktesi te larte
 • Peshon cdo produkt
 • Mban deri ne 5 kg peshe
 • Material prej plastike i cilesise teper te larte
 • Pastrohet pa asnje lloj veshtiresie
 • Mund ta zhvendosni lehtesisht

 

KODI: FE-01900 Kategori: , , ,

PESHORE ELEKTRONIKE PER USHQIMET

Peshore elektronike per ushqimet me saktesi te larte

Kjo peshore ofron saktesi te larte edhe pse duket sikur ka nje dizajn minimal.

Peshorja elektronike arrin te peshoje cdo produkte ushqimore qe ju deshironi ta beni pjese te kuzhines tuaj deri ne 5 kg.

Ka nje prakticitet ideal per t’u perdorur edhe nga ata qe s’kane perdorur kurre te tilla me pare. Peshorja perbehet prej materialit te plastikes me nje cilesi te larte. Siperfaqja plastike edhe butonat jane te ndjeshem nga cdo prekje por jo vetem edhe mjaft higjenike.

Ka nje dizajn te bukur qe mund te qendroje shume kendshem ne dyqanin apo kuzhinen tuaj.

Peshore per ushqimet | Bli Online | Dyqan Taxi

 • Ofron saktesi te larte
 • Peshon cdo produkt
 • Mban deri ne 5 kg peshe
 • Material prej plastike i cilesise teper te larte
 • Pastrohet pa asnje lloj veshtiresie
 • Mund ta zhvendosni lehtesisht

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Peshore elektronike | Saktesi e larte | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshore elektronike | Saktesi e larte | Bli Online