Peshore Elektronike Tirane ne Shitje | Bathroom Scale

1,600 L

Ka stok

Karakteristika

– Lexim i mejehershem.
– 2 njesi te disponueshme te mases lb, kg.
– Dhenia e rezultateve me nje rezolute te saktesise 0.2 lb/ 0.1 kg.
– Qelqi 0.3 inch ofron nje qendrueshmeri te jashtezakonshme.
– Ekran LCD me numra te qarte dhe te medhenje.

PESHORE ELEKTRONIKE TIRANE

Peshore elektronike ne shitje Tirane | Bathroom Scale

Nje nga zakonet me te mira qe mund t’iu ndihmoje ne mbajtjen e nje jetese te shendetshme eshte kontrollimi i peshes suaj ne intervale kohore te rregullta. Kjo rutine jo vetem qe do t’iu ndihmoje ne ruajtjen e peshes suaj. Por sipas hulmutimeve te fundit, kontrolli i peshess mund t’iu stimuloje te humbni peshen. 

Nje peshore elektronike ne tualetin tuaj do te ishte nje aksesor perfekt dhe ju do te jeni vazhdimisht ne kontroll te shendetit. Kjo Bathroom Scale mund te mase peshen tuaj me nje rezolute te saktesise deri ne 0.1 kg. Kjo teknologji e re e peshimit do te thote se ju nuk keni nevoje ta ndizni ate me dore ose dicka mjafton te hipni siper saj. Sapo te hipni mbi peshore ju do te shihni ne ekranin LCD peshen tuaj.

Projektuar me nje lloj qelqi te holle por shume te qendrueshemper te siguruar qe mos te prishet edhe me peshen maksimale te saj.

Nese jeni duke kerkuar per nje shkalle qe mund te lexoje me saktesi peshen tuaj, ky produkt eshte ai i cili ploteson te gjitha nevojat tuaja.

Peshore Elektronike ne Shitje Tirane

Karakteristika

– Lexim i mejehershem.
– 2 njesi te disponueshme te mases lb, kg.
– Dhenia e rezultateve me nje rezolute te saktesise 0.2 lb/ 0.1 kg.
– Qelqi 0.3 inch ofron nje qendrueshmeri te jashtezakonshme.
– Ekran LCD me numra te qarte dhe te medhenje.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Peshore

Be the first to review “Peshore Elektronike Tirane ne Shitje | Bathroom Scale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshore elektronike personale elsctronic scale dyqan taxi

Peshore Elektronike Tirane ne Shitje | Bathroom Scale