Doreze Ndihmuese | Helping Handle | Blerje online

490 L

Ka stok

Doreza ndihmuese ju vjen ne ndihme menjehere dhe ne menyre te sigurt.
Ngjitet lehtesisht nepermjet butonave ne cdo siperfaqe pa e demtuar ate.

KODI: helping-handle-doreze KATEGORIA: Etiketime: ,

HELPING HANDLE

Doreze Ndihmuese | Helping Handle | Blerje online ne Dyqan Taxi

Dizajnuar per ta vendosur ne cdo siperfaqe duke ju ndihmuar qe te mbeshteteni.

Ndihmon femijet e vegjel dhe te rriturit me hyrje te sigurte ne nje vaske te lagesht dhe te rreshqitshme.

Mund te perdoret gjithashtu dhe ne muret e dushit. Ju ndihmon ne hyrje apo dalje nga kabina e dushit. E persosur per te gjithe ata qe kane nevoje per ndihme ne banje. Kupat e thithjes e mbajne dorezen e ndihmes te sigurte. Mund ta perdorni gjithashtu dhe ne zhvendosje objektesh, levizje te tyre apo ngritje.

helping handle blerje online ne dyqan taxi doreze ndihmuese

 

Doreze ideale dhe per perdorime te tjera ne shtepi. Ju mund t’a perdorni ne shtepi, udhetime, palester ose kudo tjeter qe laheni. Mund ta perdorni ne siperfaqe te thate, te sheshte, madje dhe ne pllaka qelqi dhe akrilike.

 

Instalohet vetem ne disa sekonda duke e vendosur ne siperfaqe dhe duke shtypur celesin e mbylljes se sigurise. Oforn nje thithje te forte nese instalohet ashtu si duhet. Dy rripa thithje sigurojne mbeshtetje te forte. Mberthehet ne cdo siperfaqe qe cila nuk ka vrima, vida, dhe eshte e lemuar. Kujdesuni per femijet dhe te moshuarit.

Nje produkt i nevojshem per ne tualet, ju ndihmon te jeni me te sigurt ne siperfaqet e rreshqitshme ku shpeshhere nuk gjejme mundesi te mbahemi.

Doreze Ndihmuese 

Doreze Ndihmuese e lehte per t’u hequr dhe zhvendosur, thjeshte rrokullisni skedat.

helping handle blerje online ne dyqan taxi doreze ndihmuese

Kujdes: Ju rekomandojme qe ta instaloni perseri cdo jave ose para cdo perdorimi.


Blerje onlie te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Vleresim mesatar

1.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
100%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Lluka Llukani

  E bleva njje dhe e nuk funksionon. Pasi e vendos sioas rregullit, brenda dy minitash shkeputet (fiksuesit ngrihen lart). E kam provuar ne cdo siperfaqe.

  • nga dyqantaxi

   Pershendetje, Na vjen keq per problemin qe keni. Do ju kontaktojme per nje zevendesim te produktit.
   Faleminderit

Main Menu

Doreze Ndihmuese Helping Handle dyqan taxi blerje online porosi

Doreze Ndihmuese | Helping Handle | Blerje online

WhatsApp chat