Pjaster DSP-10079 | Per volumin e flokeve tuaj

2,400 L

Ka stok

  • Per ti dhene volum dhe stilime te ndryshme flokut tuaj.
  • Ka nje energji 55W me nje tension 220-240V
  • Pllaka ka materialin e qeramikes
  • Mbron flokun nga nxehtesia
  • Shume praktike ne perdorim
KODI: 10079 Kategori: ,

PJASTER DSP 10079

Pjaster DSP 10079 ideale per t’i dhene forma te ndryshme stilimi dhe volumi flokut tuaj. Fale pllakes qeramikes floket tuaj nuk do te demtohen aspak dhe madje do te duken me te shendetshme.

PJASTER PER VOLUMIN E FLOKEVE TUAJ

Per ti dhene volum dhe forma te ndryshme flokeve tuaji.

Produkti ka nje energji 55W me nje tension 220-240V te pllakes se qeramikes

Mbron floket nga nxehtesia.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster DSP-10079 | Per volumin e flokeve tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp per floke te drejte dhe stilime te ndryshme pllake qeramike dyqan taxi

Pjaster DSP-10079 | Per volumin e flokeve tuaj