Pishine me fryrje SUNSET GLOW POOL 168 x 46 cm

2,490 L

Ka stok

KODI: 56441NP Kategori: , ,

PISHINE ME FRYRJE 168 X 46 CM

Pishine me fryrje me permasa 168 x 46 cm per femije.

Ideale per perdorim ne kopsht apo oborrin e shtepise tuaj gjate diteve te nxehta te veres.

Argetoni vogelushet duke luajtur ne kete pishine me fryrje. Me kater rrathe me fryrje dhe baze te qendrueshme do te argetoje per ore te tera femijet.

Karakteristikat:

  • Madhesia (168cm x 46 cm)
  • 4 unaza me fryrje
  • Kapaciteti 206 gallon (780 litra)
  • Lartesia (37 cm)
  • Dyshemeja e bute me fryrje

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

Be the first to review “Pishine me fryrje SUNSET GLOW POOL 168 x 46 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

intex sunset glow pool online ne dyqan taxi

Pishine me fryrje SUNSET GLOW POOL 168 x 46 cm