Pishine femijesh MY SEA FRIENDS 1.63 x 1.7 x 46cm

5,900 L

Ka stok

KODI: 57482NP Kategori: , ,

PISHINE FEMIJESH MY SEA FRIENDS 

Pishine femijesh me dizajn terheqes dhe personazhe te animuara me ngjyra per te argetuar vogelushet.

Ofron hapesire te mjaftueshme per tu lare dhe per te luajtur. Bere nga vinyl teper i qendrueshem dhe rezistent me nje kapacitet prej 230 litra uje.

Madhesia e pishines pasi fryhet eshte 163cm*107cm*46cm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

Be the first to review “Pishine femijesh MY SEA FRIENDS 1.63 x 1.7 x 46cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine femijesj intex online ne dyqan taxi

Pishine femijesh MY SEA FRIENDS 1.63 x 1.7 x 46cm