Pishine e vogel 85 x 85 x 23 cm Play Box Pool

1,800 L

Ka stok

KODI: 57100NP Kategori: , ,

PISHINE E VOGEL 85 X 85 X 23 CM

Pishine e vogel per femije ne ngjyre roze dhe jeshile.

Dizajn ne forme katrore me dy rrathe qe ofron siguri dhe qendrueshmeri.

E pershtatshme per femije 0-3 vjec duke i argetuar dhe freskuar gjate diteve te nxehta te veres.

Dhurate speciale per femijet, per tju dhuruar nje vere argetuese dhe te lumtur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online  

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

,

Be the first to review “Pishine e vogel 85 x 85 x 23 cm Play Box Pool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine per femije e vogel online ne dyqan taxi

Pishine e vogel 85 x 85 x 23 cm Play Box Pool