Pishine e madhe me strukture metalike Intex

16,500 L35,490 L

Shpetoni nga nxehtesia e veres me kete pishine te madhe familjare me kapacitet te bollshem per te gjithe familjen.

2.2mx1.5mx60cm2.6mx1.6mx65cm3mx2mx75cm4.5mx2.2mx84cm
Pastro

PISHINE E MADHE ME STRUKTURE METALIKE

Pishine e madhe per te gjithe familjen me strukture metalike.

Pishina eshte e bere nga material rezistent  me tre shtresa dhe mbajtese metalike anesore te sigurta.

Permban hapesire te bollshme per te gjithe familjen apo miqte tuaj. Tashme ju mund te kaloni kohen e lire duke u argetuar dhe freskuar ne kete pishine.

Pishine e madhe metalike Intex

Praktike dhe e thjeshte per tu mbledhur dhe cmontuar, nuk kerkon pajisje shtese.

Pishina mund te vendoset lehtesisht ne oborrin tuaj, ne menyre qe femijet tuaj te kene mundesi te pakufizuar per tu argetuar.

E mbeshtetur nga korniza te forta, te qendrueshme prej celiku dhe mure anesore te laminuara, ne menyre qe pishina te qendroje ne vend.

Me kulluese e pershtatshme per tu lidhur me zorren e ujit ne menyre qe uji te kullohet larg pishines dhe oborrit tuaj.

Kjo pishine eshte ideale nese deshironi te kaloni nje kohe relaksuese dhe freskuese ne oborrin apo kopshtin  e shtepise tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Dimensionet

2.2mx1.5mx60cm, 2.6mx1.6mx65cm, 3mx2mx75cm, 4.5mx2.2mx84cm

Lloji

pishine familjare

Be the first to review “Pishine e madhe me strukture metalike Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine e madhe familjare intex blerje online ne dyqan taxi

Pishine e madhe me strukture metalike Intex

16,500 L35,490 L

Shto ne Shporte