Peshqir Pambuku – Orkus Cotton Towel

260 L

Ka stok

 • Material 100% pambuk i bute
 • Pëlhurë e qëndrueshme për thithjen e shkëlqyer
 • Thahet shpejt
 • Dizanj i thjeshte dhe i bukur ne ngjyre bezhe
 • Mund te lahet ne lavatrice ne temperature 90 grade
KODI: 3838716484824 Kategori: , ETIKETIMI:

PESHQIR PAMBUKU ORKUS 

Peshqiri i pambukt eshte nje produkt i domosdoshem pas dushit, sidomos tani qe vera po afron edhe planet per pushime po fillojne dhe gjithmon ne valixhe nuk duhet te mungoje peshqir i cili duhet te jete gjithmone personal. Peshqiri  Orkus vjen me nje cilesi te larte edhe  me nje cmimin te mire ne treg vetem ne Dyqan Taxi.

BUTESIA NE TRUPIN TUAJ

Ju do te ndjeheni shume komod gjate perdorimit. Ky peshqir kryen nje thithje perfekte te ujit dhe te lageshtise, c’ka do te thote qe eshte ideal edhe per ata qe merren me aktivitete sportive. Peshqiri eshte ne gjendje qe te ruaj butesine e tij, trashesine, ngjyren edhe pasi eshte perdorur disa here. Rekomadohet qe te lahet ne temperaturen 40 grade celcius ne menyre qe te ruaj cilesine edhe vellimin e tij.

 

CILESITE E LARTA TE KETIJ PRODUKTI Peshqir-Orkus-Cotton-Towel

 • Material 100% pambuk i bute dhe i lehte
 • Pëlhurë e qëndrueshme për thithjen e shkëlqyeshme
 • Thahet shpejt
 • Dizanj i thjeshte dhe i bukur ne ngjyre bezhe
 • Mund te lahet ne lavatrice ne temperature 90 grade

   Permasat

 • Dimensionet: 30 x 50 cm
 • Kodi: VP0672

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Ngjyra

Be the first to review “Peshqir Pambuku – Orkus Cotton Towel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Pambuku - Orkus Cotton Towel