Peshqir Bamboo II, 50×100, pambuk,Jeshile e lehte

690 L

Ka stok

161111-1

KODI: 3838716551014 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Bamboo

Peshqir bamboo-me fibra pambuk

  • Bere nga material pambuk me fibra bambuje jashtezakonisht te bute.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen dhe tharjen e shpejte.
  • Dizanj modern ne ngjyre jeshile e lehte.
  • Dimensione: 50 x 100 cm.
  • Kodi: VP0381.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Bamboo II, 50×100, pambuk,Jeshile e lehte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Bamboo II, 50x100, pambuk,Jeshile e lehte