Peshqir Orion, 100% pambuk natural, ngjyre Kafe e lehtë

590 L

Ka stok

160619-1

KODI: 3838716546218 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Orion

Peshqir Orion-ngjyre kafe e lehte

  • Bere nga 100% pambuk natyral.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme.
  • Dizanj modern ne ngjyre kafe e lehte.
  • Dimensione: 50 x 100 cm.
  • Kodi: VP0371.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Orion, 100% pambuk natural, ngjyre Kafe e lehtë”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Orion, 100% pambuk natural, ngjyre Kafe e lehtë