Peshqir Rose, 70×140, Jeshile

1,090 L

Ka stok

160246-1

KODI: 3838716543965 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Rose

Peshqir Rose-70×140

  • Kodi: VP0366
  • Bere nga 100% pambuk natyral,
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme
  • Dizanj modern ne ngjyre blu
  • Dimensione: 70 x 140 cm.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Rose, 70×140, Jeshile”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Rose, 70x140, Jeshile