Peshqir Rose, 100% pambuk ngjyre Kafe e lehtë

590 L

Ka stok

160287-1

KODI: 3838716543996 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Rose

  • Kodi: VP0369.
  • Bere nga 100% pambuk natyral.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme.
  • Dizanj modern ne ngjyre kafe e lehte.
  • Dimensione: 50 x 100 cm.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Rose, 100% pambuk ngjyre Kafe e lehtë”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Rose, 100% pambuk ngjyre Kafe e lehtë