Doreza Pastrimi prej Silikoni Red | C & E

1,400 L

Ka stok

Karakteristika

-Fantastike per pastrim tualeti dhe kuzhine.
-Teper e lehte per t’u pastruar. Mund ta sterilizoni me uje te zier ne mikrovale ose pjatalarese.
-Dizajn Universal i cili i pershtatet te gjithe duarve

DOREZA PASTRIMI | MAGIC BRUSH

Doreza Pastrimi Silikoni | C & E

Dizajn i kombinuar i dorezave me sfungjer dhe silikon. Nuk nevojiten furça ose sfungjerë për pastrim të përshtatshëm. Pastroni kuzhinen enet, apo tualetin tuaj me uje te nxehte. Keto doreza kane rezistence ndaj nxehtesise. Ju mund  mund t’i përdorni gjithashtu për të lëvizur enët e nxehta ose për të hequr tavat nga furra. 

Dorezat Magjike Multifunksionale mund të përdoren për kuzhinë, larje enësh, pastrim të frutave dhe perimeve, pastrimin e banjës, pastrimin e dhomës së shtratit, heqjen e pluhurit të veshjet, kujdesin për flokët e kafshëve shtëpiake dhe larjen e makinës.
Kjo dorezë e butë për larjen e enëve është bërë me silikon te nje cilesie te larte. Asnje pike uje nuk do te depertoje brenda saj.

Doreza Pastrimi Silikoni | C & E

doreza pastrimi prej silikoni

Përdorni këtë furçë silikoni për të zëvendësuar furçën tuaj  të vjetër për përmirësimin e higjenës së kuzhinës. Gjithashtu kujdesuni per lekuren e duarve tuaja. Kontakti i tyre i drejtperdrejte me detergjentet mund te shkaktoje irritime. Super e lehtë për të pastruar furçën pas cdo perdorimi, thjesht shpëlajeni me ujë te nxehte ose vendoseni në larëse enësh, nuk do të ketë asnje mbetje.

Karakteristika

-Fantastike per pastrim tualeti dhe kuzhine.
-Teper e lehte per t’u pastruar. Mund ta sterilizoni me uje te zier ne mikrovale ose pjatalarese.
-Dizajn Universal i cili i pershtatet te gjithe duarve.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Doreze

Be the first to review “Doreza Pastrimi prej Silikoni Red | C & E”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Doreza pastrimi prej silikoni

Doreza Pastrimi prej Silikoni Red | C & E