Peshqir Bamboo -ngjyreGri/Kafe,

690 L

Ka stok

162261-1

KODI: 3838716570664 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Peshqir Bamboo

  • Bere nga material pambuk me fibra bambuje jashtezakonisht te bute.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen dhe tharjen e shpejte.
  • Dizanj modern ne ngjyre gri.
  • Dimensione: 50 x 100 cm.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Bamboo -ngjyreGri/Kafe,”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Bamboo -ngjyreGri/Kafe,