Zorre Uji Multifunksionale | Blu dhe Jeshile

990 L2,490 L

Zorre Revolucionare dhe fleksibel per perdorime te shumta. Shtrihet automatikisht fale presionit te ujit deri ne 3 here te gjatesise se saj, dhe terheq veten kur mbyllet.

15 m22.5m30m45 m
Pastro
KODI: 6953011700152 Kategori: ,

ZORRE UJI 15/22.5/30/45 METRA

Zorre uji 15, 22.5, 30 dhe 45 metra Multifunksionale ne ngjyre Blu dhe Jeshile.

Zorre Revolucionare dhe fleksibel per perdorime te shumta. Shtrihet automatikisht fale presionit te ujit deri ne 3 here te gjatesise se saj, dhe terheq veten kur mbyllet.

Eshte zorra perfekte per kopshtin dhe ideale per pastrimin e makines, ballkonit apo cdo siperfaqe tjeter.

Jashtezakonisht e lehte dhe eleminon problemet qe do hasnit nga perdorimi i nje zorre te rende konvecionale.

Zorre e cila nuk ngaterrohet, duke lejuar qe uji te qendroje ne presion  te vazhdueshem.


Dyqan Taxi | Dyqan online prane jush ne cdo kohe!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zorre Uji

Dimensionet

15 m, 22.5m, 30m, 45 m

Be the first to review “Zorre Uji Multifunksionale | Blu dhe Jeshile”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zorre uji multufunksionale 30 metra jeshile dhe blu

Zorre Uji Multifunksionale | Blu dhe Jeshile

990 L2,490 L

Shto ne Shporte