Furce pastrimi profesionale per Tapete | Rug Scrubby

1,990 L

Ka stok

Furce pastrimi e cila largon ne menyre profesionale ndotjet e tapetave dhe qilimeve tuaj. Me detergjent ne sistemin e saj. Largon sa hap e mbyll syte njollat ne to. Nderkohe qe ju do te ferkoni koken e saj mbi siperfaqen e ndotur. Apo ne gjithe tapetin tuaj ajo do te shkumoj per nje larje me te thelle.

KODI: furce-pastrimi-per-tapete-rug-scrubby Kategori: ,

Furce pastrimi per Tapete | Rug Scrubby

Furce pastrimi profesionale per Tapete | Rug Scrubby

Furce e cila largon ne menyre profesionale ndotjet e tapetave dhe qilimeve tuaj. Me detergjent ne sistemin e saj. Largon sa hap e mbyll syte njollat ne to. Nderkohe qe ju do te ferkoni koken e saj mbi siperfaqen e ndotur. Apo ne gjithe tapetin tuaj ajo do te shkumoj per nje larje me te thelle.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Furce

Be the first to review “Furce pastrimi profesionale per Tapete | Rug Scrubby”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Furce pastrimi profesionale per Tapete | Rug Scrubby

Furce pastrimi profesionale per Tapete | Rug Scrubby