Peshqir Bamboo II, pelhure, Jeshile e lehte

1,390 L

Ka stok

161110-1

KODI: 3838716551052 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Bamboo

Peshqir-me fibra bambuje

  • Bere nga material pambuk me fibra bambuje jashtezakonisht te bute.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen dhe tharjen e shpejte.
  • Dizanj modern ne ngjyre jeshile e lehte.
  • Dimensione: 70 x 140 cm.
  • Kodi: VP0436.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Bamboo II, pelhure, Jeshile e lehte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Bamboo II, pelhure, Jeshile e lehte