Pastrues veshi me drite LED | Earwax Removal

1,290 L

Ka stok

Pastrues veshi me vibracion akustik dhe drite led i cili largon ne menyre te sigurt dyllin e veshit ne zona te veshtira per t’u aksesuar. I sigurt per tu perdorur per femije dhe te rritur.

KODI: c-2167894 Kategori: ,

PASTRUES VESHI ME DRITE LED

Pastrues veshi me drite led i sigurt per heqjen e dyllit.

Dizajn praktik dhe i lehte per tu perdorur me vibrim dhe ndricim LED per nje shikim te qarte.

Pajisja per heqjen e dyllit te veshit vjen me 4 koka zevendesuese per pastrimin e vesheve ne forma te ndryshme. Projektuar per te mbrojtur kanalin e veshit nga demtimet.

Majat jane bere nga silikoni i bute dhe fleksibel qe eshte i bute per lekuren e ndjeshme brenda vesheve.

Permasa kompakte e pershtatshme si per perdorim te perditshem ashtu edhe ne udhetime.

Lehte per t’u pastruar: Hiqeni koken dhe pastroni me uje pas cdo perdorimit, duke ruajtur higjenen.

Specifika:

  • Lloji: Pastrues veshi
  • Materiali: ABS, silikoni
  • Frekuenca e dridhjeve: 12000 rpm
  • Tensioni i punës: 3V
  • Bateria: 1 * 1,5 V AAA bateri (nuk përfshihet)
  • Ngjyra: e bardhe
  • Madhësia e paketimit 15,8 * 7,5 * 6 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Pastrues per veshet

Ngjyra

Be the first to review “Pastrues veshi me drite LED | Earwax Removal”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues veshi elektrik blerje online ne dyqan taxi

Pastrues veshi me drite LED | Earwax Removal