Pastrues elektronik per veshet | Ear Wax Vac Removal

1,200 L

Ka stok

KODI: G-35 KATEGORIA:

PASTRUES ELEKTRONIK PER VESHET | EAR WAX VAC 

Pastrues elektronik per veshet i cili terheq butesisht grimcat e papastertise dhe lageshtine nga veshi.

I sigurt dhe i rehatshem ne perdorim, nuk shkakton aspak bezdisje ne vesh fale mbrojteseve te silikonit.

Thjesht vendosni majen e silikonit Wax Vac dhe futeni ne vesh per ta pastruar.

Pastrues per veshet Wax Vac

Nuk do te keni me nevoje per pambuke apo pajisje qe mund te demtojne veshin. Ky pastrues elektronik pastron ne menyre efektive dyllin ne menyren me te sigurt dhe me higjienike.

E pajisur me drite dhe mbrojtes sigurie per te parandaluar hyrjen e majes ne kanalin e veshit.

Menyra me efikase dhe e lehte per te hequr dyllin e veshit duke ulur keshtu rrezikun e infeksioneve te mundshme apo uljen e degjimit.

Karakteristika

  • Materiali: silikoni + ABS
  • Ngjyra: e bardhe
  • Permasa: 110 * 125 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Pastrues per veshet

Ngjyra

Be the first to review “Pastrues elektronik per veshet | Ear Wax Vac Removal”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues per veshet waxvac bli online ne dyqan taxi

Pastrues elektronik per veshet | Ear Wax Vac Removal