Aparat Degjimi per te moshuar | Hearing Amplifier

2,900 L

Ka stok

Karakteristika

  • Pershtatet me se miri me formen e veshit.
  • Nuk ju shqeteson gjate perdorimit.
  • I rehatshem dhe efikas.
  • Degjoni cdo zhurme lehtesisht.
KODI: M23082005 KATEGORIA:

Aparat Degjimi per te moshuar | Hearing Pad

Aparat Degjimi per te moshuar | Hearing Pad TULUS XB-201

Karakteristika

  • Pershtatet me se miri me formen e veshit.
  • Nuk ju shqeteson gjate perdorimit.
  • I rehatshem dhe efikas.
  • Degjoni cdo zhurme lehtesisht.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Aparate Degjimi

Be the first to review “Aparat Degjimi per te moshuar | Hearing Amplifier”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Aparat Degjimi per te moshuar | Hearing Pad

Aparat Degjimi per te moshuar | Hearing Amplifier