Pastrues Intimo me Aloe Vera | Bio Flora

2,090 L

Ka stok

Pastron butesisht duke respektuar delikatesen natyrale te pjeseve intime. Me perberes delikat eudermik, zbutes dhe Aloe Vera e njohur per vetite qetesuese te saj dhe ushqyese. Keta perberes e bejne te pershtatshme per t’u perdorur ne cdo moemnt te dites.

KODI: i-8019359013656 KATEGORIA:

PASTRUES INTIMO ME ALOE VERA

Pastrues Intimo me Aloe Vera 

Pastrues intim neutral per higjenen e te gjithe familjes. Eshte  i formuluar qe te jete nje baze ideale ne aromaterapine dhe te minimizoje rrezikun e alergjive qe shpesh shkaktohen nga parfumet dhe substancat e tjera. Eshte nje produk i pershtatshem gjate trajtimeve homeopatike. Pastron butesisht duke respektuar delikatesen natyrale te pjeseve intime. Me perberes delikat eudermik, zbutes dhe Aloe Vera e njohur per vetite qetesuese te saj dhe ushqyese. Keta perberes e bejne te pershtatshme per t’u perdorur ne cdo moemnt te dites.

Siguron nje kapacitet te larte pastrues duke formuar shkume karakteristike te bute dhe delikate. PH 5.5 siguron perputhshmeri me mjedisin fiziologjik dhe ndihmon ne parandalimin e acarimit. Nje produkt bilogjik per kujdesin e duhur ndaj jush.
Perqindja e larte e Aloe Vera e cila permban ushqyes, qeteson dhe rigjeneron lekuren.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Intimo

Be the first to review “Pastrues Intimo me Aloe Vera | Bio Flora”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues intimo me aloe vera

Pastrues Intimo me Aloe Vera | Bio Flora