Paste per dhembet me veprim intensiv Gum Health Paroex

1,190 L

Ka stok

KODI: 0070942302326 KATEGORIA:

PASTE PER DHEMBET GUM HEALTH

Paste per dhembet Paroex Gum Health me veprim intensiv.

GUM PAROEX ofron kontroll profesional per shendetin optimal te mishrave te dhembeve. Pasta e dhembeve GUM PAROEX Intensive Action 0,12% eshte ideale per periudhen pas operacionit ose pas daljes se dhembeve.

Aplikojeni ate ne nje furce dhembesh te bute dhe lajini pas cdo vakti, ose te paktën dy here ne dite, per tre minuta ne te njejten kohe.

Ndihmon ne reduktimin e akumulimit te pllakave dentare, ne qetesimin e mishrave te dhembeve te ndjeshem.

Ideale per perdorimin para dhe pas kirurgjise orale apo vendosjes se implantit.

CPC sulmon pllaken ekzistuese dhe parandalon rritjen e baktereve dhe toksinave pergjegjese per formimin e saj.

Permban vitamine E, nje antioksidant efektiv ne ruajtjen e indeve te mishrave te dhembeve ne nje gjendje te shendetshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Paste

Be the first to review “Paste per dhembet me veprim intensiv Gum Health Paroex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste per dhembet paroex shitje online ne dyqan taxi

Paste per dhembet me veprim intensiv Gum Health Paroex