Furce dhembesh Elektrike DSP e rikarikueshme

3,800 L

Ka stok

Karakteristika

  • E shpejte dhe e sigurte ne perdorim.
  • Kursen energji.
  • Eshte e lehte per t’u perdorur.
  • Pastron dhembet tuaj ne menyre te persosur.
  • Me bateri te rikarikueshme dhe dy furca rezerve ne paketim.
KODI: furce-dhembesh-elektrike-dsp-80010 Kategori: ,

Furce dhembesh Elektrike DSP 80010

Per njerezit qe duan dhembet te bardhe dhe qe shkelqejne ne pak minuta pa e harxhuar kohen e tyre. E pershtatshme per personat qe vuajne nga demtimet e mishrave te dhembeve, gjakosja e tyre kjo furce eshte e duhura per kete lloji problemi qe hasni cdo dite ne mengjes dhe ne darke. Furce e holle me nje harke te papershkueshem nga uji, ndodhet ne ngjyren e bardhe, me dy koka nderrimi, mundeni ta perdorim shume here. Mund te karikohet pa ndonje problem. Mund te pastrohet shume shpejt dhe lehte.

Karakteristika

  • E shpejte dhe e sigurte ne perdorim.
  • Kursen energji.
  • Eshte e lehte per t’u perdorur.
  • Pastron dhembet tuaj ne menyre te persosur.
  • Me bateri te rikarikueshme dhe dy furca rezerve ne paketim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Furce Dhembesh

Be the first to review “Furce dhembesh Elektrike DSP e rikarikueshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Furce dhembesh Elektrike DSP e rikarikueshme

Furce dhembesh Elektrike DSP e rikarikueshme