Paste dhembesh per femije mbi 7 vjec Junior toothpaste

790 L

Ka stok

GUM Junior eshte formuluar posacerisht me kombinimin e fluorit dhe izolmat per te parandaluar kavitetin dhe forcuar dhembet e perhershem tek femijet mbi 7 vjec.

KODI: 0070942304160 KATEGORIA:

PASTE DHEMBESH PER FEMIJE MBI 7 VJEC

E krijuar posacerisht per femijet e moshes 7 vjec e lart, kjo paste dhembesh argetuese dhe shume e bute ndihmon ne mbrojtjen e dhembeve dhe mishrave te dhembeve te femijeve ne zhvillimin e tyre; kur dhembet e tyre te perhershem jane duke dale.

Fale nje kombinimi te dy perberesve te vecante (fluori dhe izomalti), ai ndihmon ne parandalimin e kaviteteve, qe ka gjithashtu nje ndikim pozitiv ne shendetin e pergjithshem te femijeve.

Formule shume e bute me arome tutti fruti qe mbron smaltin dhe mishrat e dhembeve te femijeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Paste

Be the first to review “Paste dhembesh per femije mbi 7 vjec Junior toothpaste”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste dhembesh per femije 7 vjec shitje online ne dyqan taxi

Paste dhembesh per femije mbi 7 vjec Junior toothpaste