Lecke pastruese per shtepine | Pastrues per dyshemene

1,990 L

Ka stok

  • Gjatësia e shkopit eshte 130cm.
  • Pllaka pastruese perbehet nga fibra teper cilesore.
  • Permasat e pllakes pastruese jane 38x12cm.
  • Struktura eshte e perbere prej plastikes edhe materialit celik-inox.
  • Pastrohet shume lehte me uje te bollshem.
KODI: switch clean Kategori: , ,

LECKE PASTRIMI PER SHTEPINE 

LECKE PER PASTRIMIN E DYSHEMESE NE SHITJE-BLI ONLINE

Pastrues per dyshemene me cilesi te larte. Lecke shume e qendrueshme dhe e besueshme per nje perdorim te gjate. Një ndihmëse shume e mrekullueshme për pastrimin e shtepise suaj.

PASTRUES PER PASTRIMIN E DYSHEMESE

Leckat e pastrimit jane vertet nje nga produktet qe asnjehere nuk duhet te mendohemi per t’i pasur ne shtepine tone. Ambientet ku ne kalojme pjesen me te madhe te kohes duhet te shkelqejne ndaj dhe ne duhet te zgjedhim cilesine maksimale sepse pastertia e ambientit ne cilin kalojme pjesen me te madhe te kohes duhet te jete optimale.

Keto lecka jane shume praktike edhe te lehta per t’u menazhuar. Tani dyshemeja e shtepise suaj do te shkelqeje nga nje pasterti uleritese.

Ju nuk keni nevoja qe te perdorni koven apo duart tuaja per shtrydhjen e ujit qe gjendet ne te.

Ajo perbehet nga dy ane, ku ju keni mundesine qe pasi njera ane te jete ndotur te perdorni anene paster.

Lecka eshte ideaur per te pastruar siperfaqe te ndryshme, si pllaka, dysheme mermeri, druri etj.

Kjo lecke arrin te rrotullohet ne 360 grade per te realizuar procesin e saj te larjes.

Nuk keni nevoje te perkuleni per te qene cdo cep i shtepise suaj i paster ne cdo ane.switch clean pastrues dysheme bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Gjatësia e shkopit eshte 130cm.

Pllaka pastruese perbehet nga fibra teper cilesore.

Permasat e pllakes pastruese jane 38x12cm.

Struktura eshte e perbere prej plastikes edhe materialit celik-inox.

Pastrohet shume lehte me uje te bollshem.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Lloji

lecke pastrimi

Ngjyra

Be the first to review “Lecke pastruese per shtepine | Pastrues per dyshemene”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

switch clean pastrues dysheme bli online dyqan taxi

Lecke pastruese per shtepine | Pastrues per dyshemene