Lecke per te pastruar dyshemene e shtepise | Bli Online

2,290 L

Ka stok

  • Eshte shume praktike
  • Pastron ne menyre te shpejte

 

KODI: L-205-025 Kategori: , , ,

LECKE PER PASTRIMIN E DYSHEMESE 

Nje nga gjerat me te rendesishme te kujdesit te shtepise, qe asnjehere nuk kursehemi eshte lecka per pastrimin e dyshemese. Mirepo, ne Dyqani Taxi ju, jo vetem qe e gjeni ne cilesisne maksimale por edhe me cmimin me te mire.

LECKE PASTRIMI

Leckat e pastrimit jane vertet nje nga produktet qe asnjehere nuk duhet te mendohemi per t’i pasur ne shtepine tone dhe gjithmone duhet te zgjedhim cilesine maksimale sepse pastertia e ambientit ne cilin kalojme pjesen me te madhe te kohes duhet te jete optimale. Keto lecka jane sjume praktike edhe menjehere sapo t’i perdorni do te shihni sa te thjeshta jane per t’u menazhuar dhe sa shpejte ato arrijne te pastrojne siperfaqen e dyshemese duke lene pas nje pasterti te padiskutueshme.lecke-per-te-pastruar-shtepine-ne-shitje-online

  • Eshte shume praktike
  • Pastron ne menyre te shpejte

Bli online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

lecke pastrimi

Ngjyra

Be the first to review “Lecke per te pastruar dyshemene e shtepise | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lecke per te pastruar dyshemene e shtepise | Bli Online