Lecke dhe kove per shtepine | Mop scratch Cleaning Mop

3,900 L

Ka stok

  • Pastron shtepine shume shpejt
  • Kane dizanj te bukur
  • Kane material shume cilesor edhe rezistent
KODI: L-205-021 Kategori: , , ,

MOP SCRATCH CLEANING MOP 

Pastrimi i shtepise eshte nje nga aktivitet qe mundohemi te bejme cdo dite, pasi ambienti ne te cilin shpenzojme kohen me te madhe te dites duhet te jete i paster ne te mire te shendetit tone. Dyqani Taxi ofron per ju lecke edhe kove per shtepine ne cmimin me te mire edhe ne cilesine optimale.

SETI ME LECKE DHE KOVE PER SHTEPINE TUAJ

Ky set duke qene se eshte shume praktik ne perdorim edhe shume i thjeshte per t’u menazhuar ju do te pastroni siperfaqet e shtepise suaj shume shpejt nga c’keni pastruar me heret. Materiali i koves edhe leckes jane te nje cilesie tejet te larte dhe ne ju garatojme per jetegjatesi te tyre. Ato pastrohen lehtesisht me uje te bollshme, pasi ju te keni mbaruar pastrimin e baneses suaj.

Mbi te gjitha kane nje dizanj shume te bukur qe do te duket kendshem prane produkteve te pastrimit.

  • Pastron shtepine shume shpejtSETI ME LECKE-DHE-KOVE-PER-SHTEPINE-TUAJ
  • Kane dizanj te bukur
  • Kane material shume cilesor edhe rezistent

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

lecke pastrimi

Ngjyra

Be the first to review “Lecke dhe kove per shtepine | Mop scratch Cleaning Mop”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lecke dhe kove per shtepine | Mop scratch Cleaning Mop