Paste dhembesh per kujdesin e mishrave Gum Activital

890 L

Ka stok

Paste dhembesh me arome mente per kujdesin  ndaj mishrave te ndjeshem te dhembeve. Veprim antioksidant me koenzima Q10 ndihmon ne parandalimin e kaviteteve dhe forcimin e smaltit.

KODI: 7630019902472 KATEGORIA:

PASTE DHEMBESH PER KUJDESIN E MISHRAVE

Paste dhembesh shume e bute per kujdesin e mishrave te ndjeshem dhe smaltit te dhembeve.

Te kujdesemi mire per dhembet dhe mishrat eshte vertet e rendesishme, por nuk eshte gjithmone e lehte. Stresi, pirja e duhanit, mosngrenia e duhur dhe luhatjet hormonale mund te kene ndikimet e tyre.

Rrjedhimisht, rreth 70% prej nesh do te vuajnë nga problemet e mishrave te dhëmbeve ne nje moment. Këto probleme mund te çojne ne kushte me serioze shendetesore, ndaj eshte jetike qe ato te trajtohen sa me shpejt qe te jete e mundur.

Pasta e dhembeve Gum Activital

PAsta GUM ActiVital eshte krijuar posacerisht per te mbrojtur mishrat dhe dhembet tuaj dhe per te parandaluar problemet perpara se ato te ndodhin.

Pastroni dhembet me pasten shumefunksionale GUM ActiVital pas cdo vakti per t’ju ndihmuar te mbani gojen tuaj te shendetshme per nje kohe te gjate.

Veprim antioksidues fale koenzimes Q10 dhe ekstraktit natyral te sheges.

Formulë e bute qe ndihmon ne parandalimin e kaviteteve dhe forcimin e smaltit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Paste

Be the first to review “Paste dhembesh per kujdesin e mishrave Gum Activital”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste dhembesh gum actival q10 bli online ne dyqan taxi

Paste dhembesh per kujdesin e mishrave Gum Activital