Best Cordless Water Flosser Plus | Pajisje Waterfloss

11,500 L13,500 L (-15%)

Ka stok

1. JT-100E Waterpik Classik Jet Tip: per pastrim klasik dentar.
2. OD-100E Waterpik Orthodonic Tip: per pastrim te braketave ortodentike.
3. PS-100E Waterpik Plaque Seeker Tip: per pastrim te impianteve, urave, kurorave, fasetave.
4. TC-100E Waterpik Water Flosser Tongue Cleaner Tip: per pastrim te gjuhes.

KODI: cordless-plus-water-flosser KATEGORIA: Etiketime: ,

WATERPIK CORDLESS PLUS WATER FLOSSER

Best Cordless Water Flosser Plus, Waterpik pajisje waterfloss ne shitje ne Dyqan Taxi.

Me ne fund ekziston nje alternative me e lehte dhe me efektive se perdorimi i fillit dentar. Eshte ideal per ata individe te cilet nuk ju pelqen perdorimi i fllit dentar dhe gjejne veshtiresi ne perdorimin e tij. Si dhe per kedo me mbajtese, implante, kurora, ura etj. 

Eshte nje pajisje waterfloss (per pastrim te hapesirave midis dhembeve me presion uji). Best Cordless Water Flosser eshte portative, e karikuesme dhe e pajisur me nje buton per komandimin e fluksit te ujit.
Kjo pajisje vjen me 4 aplikatore te ndryshem te renditur me poshte ne varesi te lokacionit dhe destinacionit oral ku do te perdoret.

PAKETA PERFSHIN

1. JT-100E Waterpik Classik Jet Tip: per pastrim klasik dentar.
2. OD-100E Waterpik Orthodonic Tip: per pastrim te braketave ortodentike.
3. PS-100E Waterpik Plaque Seeker Tip: per pastrim te impianteve, urave, kurorave, fasetave.
4. TC-100E Waterpik Water Flosser Tongue Cleaner Tip: per pastrim te gjuhes.

best cordless water flosser plus ne dyqan taxi

Best Cordless Water Flosser

Best Cordless Water Flosser Plus, pajisje waterfloss ne shitje ne Dyqan Taxi.

Waterpik eshte marka numer nje e rekomanduar e flosser-it te ujit midis profesionisteve dentare.
Ky model vjen me 4 aplikatore dhe permban 2 programe te presionit te ujit dhe ka maje te rrotullueshme 360 grade. Eshte i thjeshte dhe efektiv ne perdorim. I aprovuar nga Shoqata Stomatologjike Amerikane (ADA).

Eleminon deri ne 99.9% te pllakes nga zonat e trajtuara dhe eshte deri ne 50% me efektiv ne permiresimin e e shendetit te mishrave te dhembeve ne krahasim me fillin interdental tradicional.

Ferkimi i ujit per rreth nje minute ne dite ne menyre te pershtatshme dhe te rehatshme largon mbeturinat ushqimore, dhe masazhon butesisht mishrat e dhembeve per te permiresuar shendetin e pergjithshem oral.

SHIKO DHE VERSIONIN FAMILJAR WATERPIK FAMILY | Water Flosser


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Lloji

Pastrues dhembesh

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Gerti Gerti

    Pajisje shum e mir e kam pas nje model me te vjeter po kjo eshte me e mir

Main Menu

best cordless water flosser pajisje waterfloss ne dyqna taxi Pastrues waterpik per dhembet

Best Cordless Water Flosser Plus | Pajisje Waterfloss

11,500 L13,500 L (-15%)

Shto ne Shporte