Paste dhembesh per femije 2-6 vjec Gum Kids

790 L

Ka stok

Formule shume e bute paste per mbrojtjen dhe kujdesin me te mire te dhembeve te qumeshtit. Pershtatur per nevojat specifike te dhembeve per femijet 2 deri ne 6 vjec.

KODI: 0070942304153 KATEGORIA:

PASTE DHEMBESH PER FEMIJE 2-6 VJEC

E krijuar per femijet e moshes 2 deri ne 6 vjec, kjo paste dhembesh permban nje kombinim te dy perberesve te vecante (Fluor dhe Isomalt).

Keta perberes ndihmojne ne forcimin e smaltit dhe parandalimin e prishjes se dhembeve – duke ndihmuar te vegjlit per nje higjene te shendetshme.

Smalti funksionon si nje lloj mbrojtjeje natyrale kunder prishjes se dhembeve. Smalti i dhembeve te qumeshtit te femijeve, megjithate eshte mjaft i hollë  keshtu qe kerkon kujdes shtese per te qëndruar ne formë te mire.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Paste

Be the first to review “Paste dhembesh per femije 2-6 vjec Gum Kids”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste dhembesh per femije 2-6 vjec bli online ne dyqan taxi

Paste dhembesh per femije 2-6 vjec Gum Kids