Peshqir pambuk Prima – Azul Turquesa Towel

450 L

Ka stok

161232-1

KODI: 3838716555968 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

PESHQIR PAMBUK – PRIMA TOWEL

Peshqir pambuk Prima – Azul Turquesa Towel

  • Material pambuk i bute qe perkedhel lekuren tuaj
  •  Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme.
  • Thahet shpejt
  • Dizanj i thjeshte dhe i bukur ngjyren e preferuar te momentit Turkeza
  • Mund te lahet ne lavatrice ne temperature 60 grade
  • Dimensionet: 50 x 100 cm
  • Kodi: VP0677

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir pambuk Prima – Azul Turquesa Towel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir pambuk Prima - Azul Turquesa Towel