Furce dhembesh DSP 80010 elektrike ne shitje online

2,900 L

Ka stok

  • Furca elektrike ben nje pastrim te shpejt dhe te thelle te gojes
  • Ndihmon ne nje larje te shpejt te dhembeve fal furces
  • Per nje larje te plote pa hasur veshtiresi
  • Ne brendesi te paketimit keni mbajtesin e furces si dhe nje kuti shume praktike per higjenen e furces
  • Mund ta merrni me vete ne udhetimet tuaja
  • Mund te karikohet pa ndonje probleme
KODI: DSP 80010 KATEGORIA:

FURCE DHEMBESH DSP 80010

Furce dhembesh DSP 80010 per personat qe ka nje ndjeshmeri te larte ne mishrat e dhembeve. Perbehet nga nje furce e holle me nje harke te papershkueshem nga uji e cila eshte e pershtatshme per personat qe kane demtime me mishrat e dhembeve, e nuk duan te lagen nga uji.

FURCE ELEKTRIKE PER DHEMBET

Me nje teknologji qe rrotullohet dhe pulson per te eleminuar papastertite ne krahasim me nje furce te zakonshme

Furca e dhembeve elektrike eshte shume e lehte ne perdorimin e saj

Furca kryen shume dridhje ne minute

Ju ndihmon te lani dhembet tuaj ne menyre profesionale

mbajtesi per furcen, si dhe nje kuti shume praktike per higjienen e furces suaj ne udhetime.

Furca eshte me bateri te karikueshme te cilat mund te punojne pa u karikuar deri ne disa dite

Ndodhet ne ngjyren e bardhe, me dy koka nderrimi

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Furce Dhembesh

Ngjyra

Be the first to review “Furce dhembesh DSP 80010 elektrike ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Furce dhembesh DSP 80010 elektrike ne shitje online