Zbardhues per dhembet me karbon – Teeth Whitener

1,400 L

Ka stok

Aplikojeni kete zbardhues per dhembet me karbon mbi furcen tuaj te dhembeve dhe perhapeni gradualisht ne te gjithe dhembet tuaj.
Nese keni dhembe te ndjeshem dhe smalt te holluar, e aplikoni perzjerjen me gisht dhe jo me furce per te reduktuar cilesine gerryese.

KODI: zbardhues dhembesh-white teeth-me karbon KATEGORIA:

ZBARDHUES DHEMBESH – TEETH WHITENING

Zbardhues per dhembet me karbon – Teeth Whiteningpastrues dhembsh teeth whitening bli online ne dyqan taxi al

  • Ofron një alternative natyrale per te promovuar shendetin e dhembëve dhe mishrave pa perberes toksik
  • Nuk permban aditive sintetike, konservues, fluor, ngjyra artificiale, kripera te agjenteve shkumezues ose gerryes. Formuluar në mënyrë unike për të pastruar dhe zbardhur dhembet ne menyre te sigurt, per te permiresuar shendetin oral dhe freskuar gojen.
  • Perzjerja dhe kombinimi unik i perberesve ndihmon ne zbardhjen dhe mbrojtjen e dhembeve ndersa largon njollat ​​e kafese, detoksifikon gojen tuaj, lufton zgavrat, pllakat, bakteret dhe parandalon prishjen e dhembeve.
  • Me permbajtje te karbonit natyral. Ai per shkak te struktures se tij eshte cilesuar agjent i shkelqyer per zbardhjen dhe grryerjen e njollave
  • Tgohuni të kujdesshëm kur hapni kapakun dhe gjate perdorimit. Mos e gelltisni plihurin e zi. Pastroni butesisht dhembet ne dite per 30 dite per te siguruar rezultatet me te mira

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Pastrues dhembesh

Be the first to review “Zbardhues per dhembet me karbon – Teeth Whitener”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues dhembsh me karbon teeth whitening bli online ne dyqan taxi al

Zbardhues per dhembet me karbon - Teeth Whitener