Makine elektrike per tharjen e thonjve ne shitje- Bli Online

4,990 L

Ka stok

  • Ideaur per manikyr edhe pedikyr.
  • Material plastike.
  • Me ekran dixhital LED.
  • Pastrohet shume lehte.
  • Ngjyre e bardhe.
KODI: 6957588200114 Kategori: , , ,

MAKINERI ELEKTRIKE PER THARJEN E THONJVE

Per te gjitha ato qe ushtrojne profesionin e estetistes dhe qe jane te fiksuar pas kujdesit per veten sidomos me mirembajtjen e thonjve dueht patjeter te pajisen me kete makine nese duan qe te qendrojne perhere te kuruara, cilesore dhe te kursejne kohen e shpenzuar.

THARESE PER XHELIN E THONJVE

Rainbow 4 UV LED Nail Light Lamp makineri thonjt duar kembe pedikyr bli online dyqan taxiKjo makine elektrike eshte perfekte per tharjen e cdo lloj xheli fale dritave prej te cilt perbehet.

Ajo eshte e perbere me kohemates, i cili sherben qe ju te percaktoni kohen qe ju duhet te per tharjen e xhelit te thonjve tuaj. Kohematesi perfshin periudhen kohore prej 30, 60 dhe 99 sekonda.

Tharesja than ne menyre te shpejte, te sakte, te njetrajtshme dhe mbi te gjitha pa dhimbje ndryshe nga c’ bejene makinat e tjera te tharjes se xhelit te thonjve.

Paisja ka nje dizajne shume elegant dhe fine i cili nuk ze shume hapesire kudo qe ju ta vendosni. Dizajni mund te shkeputet duke bere te mundur qe ju ta perdorni edhe per doren por edhe per kembet pervec fakti qe c’montimin ndihmon edhe bene me te lehte pastrimin.

Pra makine perfekte per manikyr edhe pedikyr.

 

I perbere nga nje ekran dixhital LED i cili tregon me saktesi kohen matese per tharjen e xhelit.

Mund ta pastroni lehtesisht me leter te thate ose gjysem te lagur.

Mund ta merrni kudo me vete.

Bli Online duke porositur vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Lloji

furre per thonjte

Ngjyra

Be the first to review “Makine elektrike per tharjen e thonjve ne shitje- Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rainbow 4 UV LED Nail Light Lamp makineri thonjt duar kembe pedikyr bli online dyqan taxi

Makine elektrike per tharjen e thonjve ne shitje- Bli Online