Furre per thonj me xhel – LED Light Nails Machine

1,190 L

Ka stok

 • Ideale per tharjen e thonjve gjate punimit me xhel ose pedikyr
 • Dizanj i vecante elegant dhe ergonomik
 • Pershtatur per thonjte e kembes dhe dores
 • Me drite LED
 • Integruar me opsionin e ndryshimit dhe gradimit te nxehtesise
 • Nuk demton thonjte
 • Per perdorim shtepiak ose profesional
 • Fuqia: 800 Wat
 • Materiali: ABS
 • Butoni per specifikimin e kohes 30 sekonda, 60 sekonda dhe 90 sekonda
 • Tensioni: 5 V
KODI: GI-furre thonjsh- KATEGORIA:

FURRE PER THONJ ME XHEL – CJ L007

Furre per thonj me xhel – LED Light Nails Machine

 • Ideale per tharjen e thonjve gjate punimit me xhel ose pedikyr
 • Dizanj i vecante elegant dhe ergonomik
 • Pershtatur per thonjte e kembes dhe dores
 • Me drite LED
 • Integruar me opsionin e ndryshimit dhe gradimit te nxehtesise
 • Nuk demton thonjte
 • Per perdorim shtepiak ose profesional
 • Fuqia: 18 Wat
 • Materiali: ABS
 • Butoni per specifikimin e kohes 30 sekonda, 60 sekonda dhe 90 sekonda
 • Tensioni: 5 V

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Furre per thonj me xhel – LED Light Nails Machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furre per thonj me xhel

Furre per thonj me xhel - LED Light Nails Machine