Furre per tharjen e xhelit ne thonje | Tharese xheli ZH818

2,190 L

Ka stok

  • Modeli i furres ZH818.
  • Punon me energji elektrike.
  • Realizon tharjen cdo 120 sekonda.
  • Perdoret per kembet edhe duart.
  • Ideal per perdorim vetjak apo profesional.
KODI: K-200720-035 Kategori: , ,

FURRE PER THARJEN E XHELIT NE THONJE

Furra per tharjen e xhelit ne thonje eshte e projektuar per tharjen e manikyrit dhe xhelit ne thonjte tuaj ose ne tipsat e vendosur mbi thonj. Ajo perdoret per tharjen e manikyrit dhe pedikyrit.

THARESE XHELI ZH818

Kjo tharese mund ta ndryshoje temperaturen e saj edhe e realizon tharjen me nje kohe-matje prej 120 sekondash.

Me nje dizajne elegante dhe terheqes i cili mund te mbahet lehtesisht ne tryeze pasi nuk ze shume hapesire.

Furra eshte e perbere prej materialit te plastikes ABS ne ngyren roze.

Shume praktike edhe funksionale ne perdorim pasi mjafton vetem ta vendosni ne prize dhe shtypni butonin e ndezjes se drites.

Ajo eshte e perbere me llampe te brendshme ne te dyja anet.

SPECIFIKAT

Furre per thonjt deri ne 36 watt.furre tharese thonjt xhel bli online dyqan taxi

E perbere me drita Led.

I than thonjte brenda 120 sekondave.

Gjendet ne ngjyre roze.

Punon me energji elektrike.

Eshte shume ekonomike si ne cmimin edhe ne harxhimin e energjise elektrike.

Perdoret per perdorim profesional edhe personal.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Lloji

furre per thonjte

Be the first to review “Furre per tharjen e xhelit ne thonje | Tharese xheli ZH818”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furre tharese thonjt xhel bli online dyqan taxi

Furre per tharjen e xhelit ne thonje | Tharese xheli ZH818