Freze Profesionale per Thonjte – Alizz Manicure Set

2,490 L

Ka stok

 • Marka: Alizz
 • Modeli: HC-383
 • Pesha: 0.5 kg
 • Dimensionet: 23 x 21 cm
KODI: GI-freze per thonj-alizz KATEGORIA:

FREZE PROFESIONALE PER THONJTE – ALIZZ

Freze Profesionale per Thonjte – Alizz Manicure Set

 • Pastron dhe limon thonjte, largon pjeset me delikate te lekures
 • Mund te perdoret ne thonj natyral ose me xhel dhe tipsa
 • Shpejetesi e larte rrotulluese
 • Pergatit thonjte ne menyre perfekte, qe xheli ose tipsat e vendosura mbi to te mbajne per nje kohe te gjate
 • Ideale per perdorim vetjak ose per sallone estetike
 • Vjen ne paketim me 7 koka te levizshme per punimin e thonjve
 • Dizanj ergonomik dhe komode ne perdorim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Freze Profesionale per Thonjte – Alizz Manicure Set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Freze per thonjte Alizz

Freze Profesionale per Thonjte - Alizz Manicure Set