Makineri per tharjen e xhelit | Furre per thonjte

3,990 L

Ka stok

  • Material metalik shume kualitative.
  • Tensioni: 100-240V.
  • Fuqia: 54W.
  • Madhësia 35 * 30 * 11.5cm.
  • Pajisur me 36 drita LED.
KODI: K-200720-042 Kategori: ,

MAKINERI PER THARJEN E XHELIT

Makina per tharjen e xhelit eshte e perbere me nje hapesire te përshtatshme për kurimin e 2 duarve dhe këmbëve në të njëjtën kohë per te bere tharjen e xhelit. Ndryshe nga furra e tjera te tharjes se xhelit.Drita e kesaj makinerie nuk sjell demtime per syte dhe duart, gjithashtu nuk e shkakton ndjesine e djegies. Furra do te jete perfekte per ruajtjen e thonjve, lekures se duarve edhe kembeve dhe syte.

FURRE PER THONJTE

Furra ka nje fuqi te forte veprimi me nje shpejtesi maksimale rreth 25000rmp.

Me te ju mund te beni pedikyrin edhe manikyrin e thonjve tuaj. Ju do te jeni ne gjendje ta perdorni edhe ta kontrolloni me lehtesi maksimale.

Ajo eshte e pajisur me nje rrjete metalik e cila eshte ideaur per te terhequr te gjitha papastertite.

Ajo bejne nje matje te thajrjes se thonjeve  me 30, 60 dhe 590 sekonda.

E pershtatshme per perdorim profesional edhe per perdorimin ne shtepi.

Kjo furre eshte e perbere me 36 drita LED gje e cila e shton akoma me shume aftesine e saj te tharjes shume shpejte dhe ne menyre te njetrajtshme.

Vihet ne funksion shume lehte, mjafton qe ta vendosni ne prize dhe te shtypni butonin ndezes e saj.

SPECIFIKAT

Material metalik shume kualitativeNail Dust Collector furre tharese xhel thonj bli online dyqan taxi

Tensioni: 100-240V

Fuqia: 54W

Madhësia 35 * 30 * 11.5cm

E perbere nga vrimeza metalike qe mbledhin papastertite

Pajisur me 36 drita LED.

E pershtatshme per dy duar ose te dyja kembet.

Drita e saj nuk i demton syte apo te shkaktoje ndjesine e djegies.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Ngjyra

Lloji

Makineri per tharjen e xhelit

Be the first to review “Makineri per tharjen e xhelit | Furre per thonjte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Nail Dust Collector furre tharese xhel thonj bli online dyqan taxi

Makineri per tharjen e xhelit | Furre per thonjte