Paste dhembesh bimore Miswak Al arak extract

690 L

Ka stok

KODI: i-987689 Kategori: ,

PASTE DHEMBESH BIMORE

Paste dhembesh bimore Dabur Miswak eshte e formuluar shkencerisht me ekstrakt te paster te Al Arak.

Ka veti natyrale  anti-bakteriale qe ndihmojne ne reduktimin e prishjes se dhembeve, luftojne krijimin e pllakave dentare dhe siguron dhembe te forte dhe mishra te shendetshem.

Ai vepron si nje ilac per te gjitha problemet orale. Miswak eshte perdorur ne kujdesin oral me shekuj per vetite e tij te buta dhe pastruese.

Perdorimi i rregullt i kesaj paste dhembesh eshte menyra me e lehte per te parandaluar akumulimin e gureve dhe pllakave. Duke cuar keshtu ne parandalimin e semundjes se mishrave te dhembeve dhe humbjen e tyre.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Paste

Ngjyra

Be the first to review “Paste dhembesh bimore Miswak Al arak extract”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste dhembesh bimore online ne dyqan taxi

Paste dhembesh bimore Miswak Al arak extract