Paste per dhembe te ndjeshem GUM PAROEX 0,06%

890 L

Ka stok

Paste per dhembe te ndjeshem qe ndihmon ne reduktimin e akumulimit te pllakes dentare dhe qetesimin e mishrave te dhembeve.

KODI: 0070942304016 KATEGORIA:

PASTE PER DHEMBE TE NDJESHEM

Paste per dhembe te ndjeshem nese vuani nga mishrat e dhembeve te skuqur ose te gjakosur.

Pasta e GUM PAROEX jo vetem qe sulmon pllakat ekzistuese: ajo parandalon gjithashtu formimin e pllakave te reja.

Duke mbajtur nen kontroll PAROEX parandalon shfaqjen e problemeve te reja.

Pavaresisht nese keni dhimbje te dhembeve ose thjesht deshironi mbrojtjen maksimale dhe te zvogeloni rrezikun e problemeve ne te ardhmen, pasta e dhembeve GUM PAROEX Maintenance 0,06% do t’u jape mishrave te dhembeve kujdesin qe u nevojitet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Paste

Be the first to review “Paste per dhembe te ndjeshem GUM PAROEX 0,06%”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste dhembesh paroex shitje online ne dyqan taxi

Paste per dhembe te ndjeshem GUM PAROEX 0,06%