Paste dhembesh Sensivital + per shendetin oral

890 L

Ka stok

KODI: 7630019902984 KATEGORIA:

PASTE DHEMBESH SENSIVITAL +

Paste dhembesh GUM SensiVital + eshte zgjidhja optimale per menaxhimin e mbindjeshmerise se dhembeve dhe shendetit oral.

GUM SensiVital + ofron lehtesim te shpejte dhe afatgjate te hipersensitivitetit. Ai mbron dhe forcon smaltin tuaj si dhe desensibilizon nervat tuaj. Pershatet per te rriturit dhe femijet 7 vjec e lart.

Forcon siperfaqen e dhembit duke nxitur remineralizimin e smaltit. Vitamina E, nje nga antioksidantet me te fuqishem stimulon qarkullimin e gjakut ne mishrat e dhembeve.

Ndihmon ne parandalimin e kaviteteve dhe kariesit te rrenjeve fale kombinimit unik te ekstrakteve të fluorit, izomaltit qe permban pasta e dhembeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Paste

Be the first to review “Paste dhembesh Sensivital + per shendetin oral”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste dhembesh sensivital bli online ne dyqan taxi

Paste dhembesh Sensivital + per shendetin oral