Paruke e plote per femra dhe Kapuc | Blerje Online ne Tirane

4,490 L

Ka stok

Vendosini sipas perimentrit te kokes tuaj dhe pritini sipas gjatesise qe ju deshironi.
Te mjaftueshme per te krijuar aq volum sa ju kerkoni.
Paruket jane shume cilesore dhe mund te lahen
Jepini formen e deshiruar sipas modelit tuaj

KODI: paruke-kapuc-per-floke Kategori: , Etiketime: , ,

PARUKE PER FEMRA ME KAPUC | BLI ONLINE

Paruke e plote me Kapuc per femra | Floke natyrale origjinale | Hair | Shitje Online Dyqan Taxi Tirane

Per ju qe doni nje pamje ndryshe dhe te kuruar. Onde me te zhdervjelleta dhe me voluminoze dhe sa me natyrale duke nisur qe nga rrenjet deri te majat. Tani floket e imet dhe mungesa e tyre kane nje zgjidhje te persosur.

KUR PERDOREN PARUKET 

Paruket jane forma me e zakonshme e flokeve te veshur, vecanerisht per ata me humbje totale ose te konsiderueshme te flokeve. Por shume njerez kane dhe vetem floke te holle, te rralluar ose humbje te pjesshme te flokeve ne zona te caktuara qe gjithesesi kjo vazhdon te jete dicka jo e mire. Vendosja e nje parukeje te plote per keto probleme eshte nje zgjidhje teper e zgjuar.

PARUKE PER FEMRA

Paruke  ideale per mbulim te zonave te izoluara te humbjes se flokeve dhe gjithashtu ju japin floke me te trashe dhe me te plote se më parë. Kjo prerje flokesh eshte krijuar per t’ju siguruar mbulim shtese, ashtu si ju deshironi. Paruket pefshijne nje mbulim ne pjesen e perparme me nje baze te vogel per tu dukur sa me prane reales.
Pjesen kryesore per mbulim ne pjesen e siperme me nje baze te madhe per mbulim te plote ne ate zone. Sigurohet qe e gjithe siperfaqja e kokes te mbulohet pa u kuptuar.

Jane te shpejta dhe te lehta per t’u perdorur. Baza e madhe qe ajo disponon, siguron me shume mbulim per ju. Krijon iluzionin e rritjes si floke natyrale.

PARUKE E PLOTE ME KAPUC

Paruke per femra me kapuc extension natyrale dyqantaxi

Paruke ne shitje online Tirane | Super Cilesore

Ne ju rekomandojme keto floke si nje alternative e shkelqyeshme per paruke dhe nje zgjidhje ideale e flokeve.
E perbere me fibra sintetike rezistente ndaj nxehtesise . Ju mund te shkurtoni gjatesine ose stilin ne ate gjatesi qe ju pelqen. Nje produkt pothuajse i padallueshem nga floket tuaj.

E NEVOJSHME PER DISA RASTE

Paruke e thjeshte dhe e mjaftueshme per te krijuar aq volum sa ju kerkoni. Floket tuaj do te duken me shume voluminoz se asnjehere tjeter.

PARUKE ONLINE

Paruke origjinale e plote me te cilen mund te ndryshoni pamje sa here deshironi. Kapuci per floket qe te mos duken. Tani floket e shkurter mund te zgjaten sa hap e mbyll syte .
Perditesimi i pamjes suaj me floke me onde eshte perfekt dhe nje nga modelet me ne mode kete sezon.

Merrni rezultate te shkelqyera ne pamjen tuaj sa here ju vendosni keto paruke | Dyqan Taxi Tirane


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Paruke

Be the first to review “Paruke e plote per femra dhe Kapuc | Blerje Online ne Tirane”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paruke e plote me kapuc natyrale hair dyqan taxi online porosi ne tirane

Paruke e plote per femra dhe Kapuc | Blerje Online ne Tirane